Cigun

Cigun vingrošana ir ķīniešu medicīnas sastāvdaļa. Tā ir senu bet aizvien iedarbīgu zināšanu komplekss - vingrojumu pirmsākumi rodami 4000.gadus senā pagātnē. Vārds „cigun” nozīmē „darbs ar dzīvības enerģiju”, kur „ci” ir dzīvības enerģija un „gun” - darbs.

Cigun ir mīlestības pilns dzīvesveids, kuru katrs var ieviest savā dzīvē. Cigun terapijas ietver gan pašmasāžas (fiziskās un enerģētiskās), gan meditācijas prāta mieram, gan fizisko vingrojumu kompleksu. Cigun vingrojumi tiek izpildīti apvienojot trīs „dārgumus” – pareizas kustības, pareizu elpošanu un pareizu domāšanu. Tie ir ļoti vienkārši un dažus no tiem var izpildīt arī braucot autobusā, esot starp cilvēkiem, un neviens to pat nepamanīs. Varbūt tikai smaidu jūsu sejā 🙂

Koncentrējieties uz iespējamo nepatīkamo sajūtu ķermenī. Izelpojiet šo izjūtu un tās iepriekšējo dzīvesvietu piepildiet ar prieku, mieru un labsajūtu ieelpojot. Šādi palīdzēsiet savam ķermenim atgūties pēc slimībām vai vienkārši uzlādēsiet sevi ar jaunu spēku!

Latvijā viens no aktīvākajiem un pazīstamākajiem cigun skolotājiem ir Dr. Igors Kudrjavcevs, kurš ir arī ķīniešu tradicionālās medicīnas ārsts un homeopāts. Arī Daina Kalniņa saulainā cigun mācību ir apguvusi tieši pie Igora.

Uz nodarbībām lūgums līdzi ņemt jogas paklājiņu vai kādu sedziņu uz kā pašiem apsēsties.

Nāciet - vingrosim un starosim mierā!

Vada: Daina
Ilgums: 1 h