Franču valoda

Franču valodas kurss iesācējiem

Vienmēr esi vēlējies apgūt šarmanto franču valodu? Šī ir Tava iespēja.

Kursa laikā apgūsim fonētikas (izrunas) pamatus, jo tas ir pats galvenais priekšnosacījums, lai smalkie francūži mūs saprastu. Tālāk apgūsim tēmas, kas saistītas ar ikdienas dzīvi- iepazīšanās, dzīvesvieta, izklaide, ceļošana, māksla, darbs un citas.

Kopā skatīsimies video, klausīsimies mūziku, lasīsim dzeju, neaizmirstot arī par gramatiku un mājasdarbiem 🙂

Nāc mācīties un, iespējams, pavisam drīz zināšanas noderēs nākamajam ceļojumam uz Franciju, biznesa kontaktam ar franču uzņēmēju vai vienkārši franču kino un vīna baudīšanai mājās.

Vada: Māra

Privātstundas

Privātstundās apgūstam to pašu, ko kursos, taču tās sniedz iespēju  pielāgot mācību vielu tieši Tavam mērķim, kuram valoda tiek apgūta. Katrā nodarbībā tiek strādāts ar visām prasmēm- runāšana, klausīšanās, rakstīšana, lasīšana, kā arī gramatika, taču uzsvars tiks likts atkarībā no Tavām vēlmēm, konkrētajai prasmei pievēršot pastiprinātu uzmanību.

Privātstundas arī dod iespēju vairāk izteikties, pasniedzējam ir iespēja pielāgoties audzēkņa tempam un izskaidrot visus jautājumus.

Nodarbībās izmantojam mācību grāmatu, darba burtnīcu, audio un video materiālus, kā arī dažādus kopētus materiālus. Kopā klausāmies franču mūziku, skatāmies filmas un lasām dzeju.

Vada: Māra
Ilgums: 50 min