Par mums

Happy Child tulkojumā no angļu valodas nozīmē laimīgs jeb priecīgs bērns. Mūsu radošais izaugsmes centrs nodēvēts tieši tā, jo vēlamies padarīt jūs un jūsu bērnus laimīgus! Mēs ticam, ka ikkatrs no mums sirdī ir bērns, tāpēc piedāvajam nodarbības gan bērniem, gan pieaugušajiem!

Laimīgiem bērniem ir laimīgi vecāki, un laimīgiem vecākiem – laimīgi bērni.

Radošais izaugsmes centrs Happy Child ir vēris savas durvis 2017.gada janvārī. Centrs atrodas Pārdaugavā pavisam netālu no Gaismas pils.

 

Mūsu vēsture

Happy Child radošais izaugsmes centrs attīstījies no tāda paša nosaukuma angļu valodas programmas bērniem. Programmas autore ir Laima Zandarta, kas programmu veidoja un papildināja no 2011. - 2014.gadam, paralēli studējot gan Latvijas Mūzikas akadēmijas maģistranturā, gan papildinot zināšanas Latvijas Universitātes skolotāju talākizglītības programmā Angļu valodas skolotājs. Programma „Happy Child” ar mūziku, kustībām un rotaļām ļauj bērniem apgūt angļu valodu jautrā, interaktīvā vidē. Bērniem jau no 2 gadu vecuma ir iespēja apgūt angļu valodas pirmsākumus ar mūzikas un kustību palīdzību, kas atbilst starptautiskiem angļu valodas apguves standartiem.

Angļu valodas-mūzikas programma darbojusies vairākās pirmsskolās Rīgā un Rīgas rajonā.  „Happy Child” angļu valodu bērni ar panākumiem apguvuši astoņās pirmsskolas izglītības iestādēs kopš 2011.gada. Šobrīd tā darbojas Rīgas 15. pirmsskolas izglītības iestādē, kā arī privātajās pirmsskolas izglītības iestādēs “Vinnijs” un “Liesmiņas”.

Happy Child ir šeit, lai iepriecinātu, attīstītu, iedvesmotu un kopā radoši pavadītu laiku kā ar bērniņiem, tā ar viņu vecākiem!

Mūsu moto - audz kopā ar mums!

 

Mūsu skolotāji