Psiholoģisks nodarbību cikls “Mans spēks”

Mans spēks.
Trīs nodarbību plāns.

Nodarbību mērķis ir palīdzēt nodarbību dalībniekiem izprast savu iekšējo spēku caur psiholoģijas zinātnes prizmu un atraisīt to sevī, izmantojot dažādu metožu palīdzību.

Kāpēc vajadzētu nākt uz šīm nodarbībām? Nodarbību mērķis ir iedot teorētiskas zināšanas un praktiskas iemaņas - ko darīt, lai justos labāk un kā vairot savu spēku. Lai cilvēks labi justos, tam ir nepieciešamas zināšanas par to, kā notiek procesi psihē un nepieciešamas arī metodes, kā tieši mainīt savu uzvedību, lai rezultātu varētu just un baudīt dzīvē. Ja Tu nejūties labi vai arī vēlies justies vēl labāk, šīs nodarbības Tev dos jaunas metodes, kā to sasniegt! Nodarbību teorētiskā bāze ir balstīta psiholoģijas zinātnē un ir droša.

1.nodarbība. Mans spēks - dzīvesspēka jēdziens un soļi tā paaugstināšanai.
Mērķis: iepazīstināt dalībniekus ar dzīvesspēka jēdzienu un tā attīstīšanas iespējām.
Ko iegūs dalībnieki? Nodarbības dalībnieki iegūs jaunas metodes, kā tikt galā ar stresa pilniem brīžiem, savukārt jaunu metožu esamība un to pielietojums nākotnē, paaugstinās dzīvesspēka līmeni – izturību un spēju tikt galā ar dzīves grūtībām.

2.nodarbība. Mans spēks – manas personības stiprās puses un resursi.
Mērķis: iepazīstināt dalībniekus ar cilvēka personības stipro pušu teoriju, palīdzēt katram tās sevī atrast ar dažādu metožu palīdzību.
Ko iegūs dalībnieki? Dalībnieki iegūs teorētisku informāciju par personības struktūru, atklās savas stiprās puses, resursus un trenēsies tās pielietot nākotnes situācijām.

3.nodarbība. Mans spēks - labizjūta manā dzīvē.
Mērķis: iepazīstināt dalībniekus ar labizjūtas jēdzienu un iedot metodikas, ar kurām var trennēt un vairot labizjūtu savā dzīvē.
Ko iegūs dalībnieki? Nodarbības apmeklētāji iegūs teoriju par labizjūtu un dažādas metodes ar kādām var labizjūtas līmeni paaugstināt. Regulāri praktizējot kādu no metodēm nākotnē, jūs jutīsieties laimīgāki un priecīgāki.

Nodarbības vadīs Daina Kalniņa, ciguna instruktore un psiholoģe: “Pati ilgi esmu bijusi sava spēka meklējumos un to atradu caur psiholoģijas zināšanām un ciguna praktizēšanu. Tagad ar šīm zināšanām dalos tālāk.”

Vada: Daina
Vienas nodarbības laiks: 2h

Lai efektīvāk apgūtu nodarbību tematus, ieteicams apmeklēt visas 3 nodarbības.

Nodarbību datumi:

  1. cikls - 26.janvāris, 2. februāris, 9. februāris (NOSLĒDZIES)
  2. cikls - 9.marts, 16.marts, 23.marts (NOSLĒDZIES)
  3. cikls - 18.maijs, 25.maijs, 1.jūnijs (PIETEIKŠANĀS ATVĒRTA)