Skolotāji

Laima Zandarta

Es esmu interesantā izdomātāja un otrādi domātāja.

Bērnībā es gribēju kļūt par... neuzminēsiet! – skolotāju. Un man izdevās savu sapni piepildīt.

Esmu mācījusies Rīgas Angļu ģimnāzijā, Rīgas Doma kora skolā, Latvijas Mūzika Akadēmijā, Lutera Akadēmijā, Latvijas Universitātē.

Ar bērniem es strādāju kopš 2003.gada un man ar viņiem patīk strādāt, jo bērni ir mūsu nākotne un viņi ir tik interesanti!

 

Anna Ļebedeva Blaževiča

Es esmu audiologopēde Anna!

Bērnībā es gribēju kļūt par ugundzēsēju, jo tieši šīs profesijas pārstāvji glābj un palīdz cilvēkiem. Pabeidzot skolu, intereses,  protams, mainījās, taču vēlme palīdzēt cilvēkiem nemazinājās. Tā nu es kļuvu par ārstniecības personu- logopēdu!

Esmu mācījusies Rīgas Stradiņa universitātē. Tur arī apguvu runas attīstīšanas un pilnveidošanas prasmes.

Ar bērniem es strādāju kopš 2012.gada, taču kopīgu valodu ar maziem rakariem spēju atrast jau bērnībā, auklējot māsu.

Savu darbu cenšos veikt, pielāgojoties bērna interesēm, raksturam un citām personības īpatnībām!

Daina Kalniņa

Es esmu laimes meklētāja - meklēju to dažādās vietās un, kad esmu atradusi, palīdzu arī citiem to atrast! Lielākoties es laimi atrodu, mācoties un apgūstot to, kas man patīk, bet patīk man tas, no kā mana dvēsele sāk mirdzēt. Tikai pildot savu īsto uzdevumu, mēs esam laimīgi un mirdzoši, un dodam gaismu tālāk. To arī vēlu katram - vai liels, vai mazs!

Bērnībā es gribēju kļūt par skolotāju un ārsti. Sanācis ir kaut kas uz to pusi, jo esmu psiholoģe un cigun skolotāja. 

Esmu mācījusies daudz un dikti. Šobrīd laimīgi esmu cigun instruktore, ko apguvu pie skolotāja dr.Igora Kudrjavceva - ķīnas medicīnas un homeopātijas ārsta. Esmu arī psiholoģe, ko apguvu Rīgas Pedagoģijas un Izglītības Vadības akadēmijā. Kur nu vēl citas skolas un zināšanas.. bet tas bija sen un vai bija taisnība..? 

Ar bērniem es strādāju kopš 2015.gada un man ar viņiem patīk strādāt, jo bērni ir viegli, gaiši un atvērti. Arī man pašai Dievs ir uzticējis uzaudzināt meitiņu.

 

 

Egils Mednis

Es esmu alķīmiķis, visu gribu pārvērst zeltā.

Bērnībā es daudz runāju un visi domāja, ka no manis iznāks rakstnieks, skolā man padevās viss. Mana pirmā zīmēšanas skolotāja bija Baiba Sīmane, paņēma mani savā zīmēšanas pulciņā, tad arī nolēmu, ka būšu mākslinieks. Vēlāk mācījos Liepājas Lietišķās Mākslas visusskolas Koktēlniecības nodaļā un Latvijas Mākslas Akadēmijas Dizaina nodaļā. Mana pirmā darba vieta bija skola - zīmēšanas skolotājs. Ir svarīgi, lai pirmais skolotājs būtu labs!

Māra Labunska

Es esmu Māra.

Es mīlu franču valodu un mācīt to citiem ir mans sirds darbs. Ar franču valodu ir saistīta visa mana dzīve, jo franču valodu lietoju gan savā ikdienas darbā, gan sazinos savā ģimenē. Mans ceļš uz franču valodas zināšanās aizsākās jau 15 gadu vecumā, kad es sāku apmeklēt privātstundas. Pēc vidusskolas devos uz Franciju, kur nodzīvoju nepilnu gadu.

Esmu mācījusies Latvijas Kultūras akadēmijā programmā Starptautiskie kultūras sakari Latvija-Francija. Nu jau vairāk kā 7 gadus pasniedzu franču valodu, palīdzot arī citiem iemīlēt šo valodu.

 

Nora Vrubļevska

Es esmu Nora.

Esmu mācījusies ISSP Skolā un Jaunanglijas Fotogrāfijas skolā (New England School of Photography) Bostonā, ASV, šobrīd studēju vizuālās mākslas skolotājos Latvijas Universitātē.

Ar bērniem strādāju kopš 2014. gada un vadu radošās darbnīcas Fotogrāfijas muzejā.

 

 

Iveta Rozentāle

Es esmu radošs cilvēks ar sauli sirdī, literāte un trīs bērnu māmiņa. Esmu kā jūra – brīžiem mierinoši rāma un brīžiem pārsteidzoši viļņojoša.

Bērnībā es gribēju kļūt par pārdevēju.

Esmu mācījusies komunikāciju un sabiedriskās attiecības Vidzemes Augstskolā, sociālo aprūpi Latvijas Universitātes P.Stradiņa medicīnas koledžā, medicīnas klaunādi biedrībā “Dr.Klauns” un pedagoģiju Latvijas Universitātē.

Ar bērniem man ir desmit gadu pieredze, kā arī vienmēr esmu labprāt darbojusies ar bērniem. Esmu Happy Child angļu valodas nodarbību vadītāja pirmsskolas izglītības iestādēs, audzinātāja vasaras nometnēs, kā arī dažādu radošu projektu autore.