Par mums

„Happy Child” – tā ir angļu valodas – mūzikas mācību programma laimīgiem un priecīgiem pirmsskolas vecuma bērniem!

 

Programmas autore Laima Zandarta programmu veidoja un papildināja no 2011. līdz 2014. gadam, paralēli studējot Jāzepa Vītola Latvijas Mūzikas Akadēmijas maģistrantūrā, par zinātniski teorētiskās pētniecības objektu izvēloties svešvalodas un mūzikas apguves mijsakarības, gan arī papildinot zināšanas Latvijas Universitātes skolotāju tālākizglītības programmā „Angļu valodas skolotājs”.

„Happy Child” ar mūziku, kustībām un rotaļām ļauj bērniem apgūt angļu valodu jautrā, interaktīvā vidē. Bērniem jau no 2 gadu vecuma ir iespēja apgūt angļu valodas pamatus ar mūzikas un kustību palīdzību, kas atbilst starptautiskiem angļu valodas standartiem.

Kopš 2011.gada „Happy Child” programma ir darbojusies 8 pirmsskolas izglītības iestādēs Rīgā un Rīgas rajonā. To ar panākumiem ir apguvuši vairāk kā 400 bērnu. Šobrīd „Happy Child” darbojas Rīgas 14.pirmsskolas izglītības iestādē, kā arī privātajā izglītības iestādē „Gustiņš”.

2017.gadā „Happy Child” atvēra radošo izaugsmes centru Rīgā, Pārdaugavā. Ideja bija radīt vietu, kur notiktu dažādas interešu izglītības nodarbības un ballītes gan bērniem, gan pieaugušajiem. Mūsu piedāvājumā bērniem bija „Happy Child” angļu valoda, mūzikas nodarbības mazuļiem un māmiņām, mākslas nodarbības „Happy Art”, Burtiņu skola, foto nodarbības, psihologa un logopēda nodarbības, kā arī telpa ballīšu īrei. Centra darbības laikā pieaugušie varēja apmeklēt ciguna vingrošanu, mācīties angļu un franču valodas, un izmēģināt savu roku mākslā.

2019. gadā “Happy Child” darbojās Lapu ielā 17, kopā ar biedrību “Anneles pļavas”, kur radošajā studijā bērni varēja apgūt mūziku, angļu valodu un teātri.

Šobrīd esam jaunā attīstības posmā, krājam spēkus, lai kādreiz mēģinātu atkal atvērt savu radošās darbošanās centru.

 

Mūsu skolotāji

 

Happy Child galerija